Arbeidsvoorwaarden


OPLEIDING EN TRAINING

Personeel De hotelwereld ontwikkeld zich sterk. Graag willen wij op het gebied van de vakantiehotellerie ons met de beste kunnen meten en daarvoor is goed gemotiveerd en opgeleid personeel onontbeerlijk. Natuurlijk is het goed als je al over de nodige ervaring en talenten beschikt. Om deze nog beter toe te kunnen passen bieden wij iedereen de mogelijkheid om een voor ons bedrijf geschikte cursus of training te volgen. In sommige gevallen willen wij zelfs financieel de helpende hand toereiken.
Twee vaste trainingen zijn voor al onze mensen standaard. Een EHBO-training en de duitse gezondheidscursus krijgt iedereen meteen al op kosten van de zaak.

Het gezegde stilstand is achteruitgang nemen wij dus goed ter harte. Wij willen, samen met ons personeel, alleen maar vooruit!

CONTRACT EN VOORZIENINGEN

Open en eerlijk, zo willen wij graag met elkaar omgaan. Daarom zorgen wij ervoor dat iedereen netjes aangemeld wordt voor o.a. de gemeentelijke inschrijving, de ziektekostenverzekering (die hoef je in Duitsland niet zelf te regelen!) en alle verdere sociale lasten.
Ook wat betreft het contract zijn we heel duidelijk... iedereen tekent dit bij aanvang van het dienstverband. In onze contracten staan, zoals dit hoort, alle belangrijke zaken zoals taken, werktijden, salaris, wettelijke proeftijd en de vakantiedagen (gewoon lekker 28).

Wat betreft de gezondheidszorg hoef je je in Monschau niet druk te maken. Met een nederlandse tandarts en fysiotherapeut zitten we al goed en doktoren en apotheken zijn er in ruime mate. Wachtlijsten... die kennen ze hier niet!

SECUNDAIRE VOORWAARDEN

Om ervoor te zorgen dat ook onze medewerkers zich bij De Lange Man thuis voelen hebben wij verschillende extra's geregeld.
Zo hebben wij onder andere voor iedereen een leuke woning met slaap- en woonkamer én nederlandse televisieabonnement.
Je mag heerlijk drie keer per dag van onze personeelsmaaltijden gebruikmaken.
Je kunt gebruikmaken van internet, sauna, fitness, massagebank, solarium en zwembad.
Wij organiseren regelmatig een leuk personeelsuitje.
En er is een kortingsregeling op het verteer na werktijd.

Vacatures & Stage  -  Banen  -  Voorwaarden  -  Collega's

monschau hotel

Januari 2012
Met carnaval nog een paar plaatsen... Meteen boeken!
meer..
Januari 2012
U kunt via deze website heel makkelijk onze folder bekijken. U kunt deze dan zelf printen... lekker snel.
meer..
Januari 2012
Kijkt u ook eens naar onze appartementprijzen. De luxe van een hotel én de vrijheid van een appartement!
meer..
Januari 2012
Zullen wij u ook verrassen op uw verjaardag?
Vult u dan snel uw verjaardag in op onze kalender!
meer..
Januari 2012
In Monschau is er ook in de winter veel te beleven. Kijkt u maar eens in onze agenda.
meer..
Januari 2012
Wilt u graag op de hoogte blijven van het laatste nieuws van hotel De Lange Man? Meldt u zich dan aan voor onze nieuwsbrief.
meer..